Stipendia na studium v Bavorsku

23/ 9 2021

Nabídka stipendia na roční pobyt.

Dobrý den,

rádi bychom Vás upozornili na aktuální výzvu k podávání žádostí o stipendium na roční studijní pobyt v Bavorsku s možností prodloužení na max. 3 roky. Stipendium je určeno k financování navazujícího magisterského nebo doktorského studia na bavorské veřejné vysoké škole. Stipendium lze udělit i na roční studijní pobyt v Bavorsku v rámci doktorského studia na české veřejné vysoké škole.

Termín podávání žádostí o stipendia na akademický rok 2022/23 je 1. prosinec 2021.
Bližší informace jsou k dispozici v přiloženém letáku (v němčině či angličtině) nebo na webových stránkách https://www.btha.cz/cs/stipendia/studium-v-bavorsku.

Budeme rádi, když níže uvedené informace přepošlete případným zájemcům a odkaz umístíte na Vašich webových stránkách, děkujeme. Vaše dotazy rádi zodpovíme.

S přátelským pozdravem

Martina Guttenberger