Graduate Barometer Europe 2014

31/ 1 2014

On-line dotazník pro studenty - ohodnot´te kvalitu vzdělávání.

Studie trendence Graduate Barometer 2014 – Evropské vydání. Tato studie je prováděna prostřednictvím online dotazníku, jehož vyplnění je velmi rychlé a snadné.

O studii - O trendence institutu

Studie bude zpřístupněna online do 7. 3. 2014.

Aby byla TUL zahrnuta do výzkumu, je nutné vyplnit nejméně 40 odpovědí od studentů TUL.

Pro účast na studii klikněte prosím na následující odkaz: www.trendence-gradbarometer.eu

Jedná se o největší výzkum v oblasti vzdělání a kariéry v Evropě. Otázky kladené touto studií zahrnují například to, jak jste spokojen/a se svým nynějším studiem a co očekáváte od své budoucí kariéry. Výzkum shromažďuje názory studentů z celé Evropy a zjišťuje rozdíly a podobnosti, které existují mezi jednotlivými státy.

Po vyplnění dotazníku můžete porovnat své odpovědi s průměrnými výsledky studentů v Evropě. Mimoto máte možnost vyhrát jednu z následujících cen:

5 x dárkový poukaz od Amazonu v hodnotě 500 euro

10 x dárkový poukaz od Amazonu v hodnotě 200 euro

Výzkum je prováděn ve spolupráci s trendence Institutem v Berlíně.

Poskytnutá data jsou zcela anonymní a právně chráněná.

Katerina Engelova

University Relations Manager