Naši mladí vědci bodovali

21/ 5 2014

Publikace nominována na prestižní ocenění.

Finite element method model Jatropha

Publikace je společnou prací autorů Michala Petrů z katedry částí a mechanismů strojů Fakulty strojní TU v Liberci (KST FS), který v současné době působí na CxI, Ondřeje Nováka z katedry netkaných textilií a nanovlákenných materiálů Fakulty textilní TU v Liberci (KNT FT), Davida Heráka z katedry mechaniky a strojnictví Fakulty technické Zemědělské univerzity v Praze a Satya Simanjuntaka z Fakulty ekonomické Univerzity Tapanuli v Silangitu v Indonesii.

Publikace je nominována na prestižní evropskou cenu EurAgEng Outstanding Paper Award 2014,

která bude udělena v Curychu. Nominováno bylo 10 nejlepších evropských publikací v oblasti AgroEngineering, které eviduje Elsevier ScienceDirect. Na tuto cenu nominoval naše vědce vědecký časopis Biosystems En.

Již samotná nominace je velmi významná a prestižní, neboť doposud nebyla žádná česká publikace na tuto prestižní cenu nominována.

Gratulujeme!

Více o publikaci