Letní školy

11/ 6 2015

Aktuální nabídky.

Praktická letní škola projektů ve vědě a výzkumu

Proběhne ve dvou termínech v Liberci:

14. - 16. července 2015

25. - 27. srpna 2015

• Třídenní praktický kurz má za cíl usnadnit začínajícím vědcům orientaci v systému financování vědy a výzkumu a zároveň umožnit získání znalostí potřebných pro kvalitní přípravu a řízení projektů financovaných z veřejných zdrojů.
  • Letní škola je interaktivní seminář postavený na odborném výkladu, případových studiích z reálného prostředí a praktických úkolech.
  • Účastníci budou mít možnost si sami vyzkoušet přípravu projektového návrhu i roli hodnotitele projektů.

Letní škola je ZDARMA pro studenty doktorského studia a začínající vědce do 34 let.

Cena letní školy pro ostatní zájemce je 2000,- Kč vč. DPH.

Pokud máte zájem o účast - registrujte se na: http://sympoziumsychrov.cz/registrace-letni-skoly-2015/

Kapacita je limitovaná.

9. ročník Letní školy statistických metod pro výzkum a výuku

Nabídka pro doktorandy a akademické pracovníky.

Kdy: 8 až 20. srpna 2015

Kde: v Brně

NOVĚ

pro studenty závěrečných ročníků a čerstvé absolventy je určena loňská novinka - Letní škola Lean Design a Design for Six Sigma. Je to krátký a intenzivní praktický trénink o štíhlém návrhu nových či inovovaných výrobků. Metodika kombinuje kreativní nástroje se strukturovaným analytickým přístupem.

Pokyny a přihláška