Jeďte s firmou Huawei do Pekingu a Shenzenu

17/ 8 2015

Zúčastněte se projektu Seeds for the Futurepro studenty!

Společnost Huawei, přední dodavatel síťové infrastruktury telekomunikačních operátorů a korporací a 3. největší výrobce chytrých telefonů a příslušenství, vyhlašuje projekt Seeds for the Future. Vybraná skupina vysokoškolských studentů z předních českých univerzit absolvuje v listopadu tohoto roku dvoutýdenní vzdělávací pobyt v Pekingu a Shenzenu, kde se seznámí jak s čínskou kulturou, tak především s praxí a nejnovějšími technologiemi v sídle přední světové ICT společnosti Huawei.

Přihlášky do projektu podávejte do 15. září 2015 dle následujících požadavků a kritérií:

• Musí se jednat o studenty studijních oborů zaměřených na telekomunikace nebo informační a komunikační technologie (IT, ICT, TELCO).
  • Program je cílen především na studenty magisterského, případně bakalářského studia (minimálně druhý ročník VŠ) – ovšem žádat mohou i studenti doktorského studia, s tím, že konečná skupina vybraných studentů bude složená se studentů obou skupin.
  • Vybraní studenti musí dosahovat výborných studijních výsledků.
  • Zájemci musejí nahrát 2minutové video a napsat esej v angličtině o počtu cca. 3600 znaků (dvě A4) obsahující jejich názory, zájem a vztah k ICT, povědomí o společnosti Huawei, dále by v eseji měli zaznít důvody, proč by měli být zrovna oni vybráni pro tento program. Na závěr by se měli zamyslet nad doporučeními či inovacemi, které by z jejich pohledu pomohly rozvoji ICT odvětví v ČR.
  • Zájemci musí disponovat angličtinou na komunikační úrovni.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na níže uvedené kontakt

Zbyněk Pardubský
Vice President, Public Relations
Huawei Technologies (Czech) s.r.o.
email: zbynek.pardubsky@huawei.com