Aktuální výzvy

• Projekty s komerčním potenciálem
  • Žádosti zasílejte na: pavlina.kreckova@tul.cz

AKTION ČR  RAKOUSKO

• Posílení vědeckého a pedagogického potenciálu jednotlivých univerzit a dalších VŠ
  • Lhůta pro podání: do 31.10. 2020 na období realizace projektů od 1.1. do 31.12.2021

TAČR BIODIVRestore Call 2020 (ERA.NET Cofund)

• Ochrana a obnova poškozených ekosystémů a jejich biologické rozmanitosti, včetně zaměření na vodní systémy
  • Lhůta pro podání: 7. 12. 2020
  • Informační webinář pro uchazeče ze všech zemí se uskuteční 27. října 2020, v čase od 14:00 do 15:30

------------------------------------------------

Kontakt FS TUL: