M-ERA.NET 3 Call 2021

19/ 3 2021

Otevřena výzva

 

Mezinárodní výzva M-ERA.NET 3 Call 2021 je otevřena pro projekty zaměřené na materiálový výzkum a inovace. Nově podpoří také výzkum pro budoucí technologie baterií v souladu se Zelenou dohodu pro Evropu.

 

Technologická agentura ČR (TA ČR) podpoří české uchazeče, kterými mohou být podniky a výzkumné organizace. Národní podmínky pro české uchazeče vycházejí z programu EPSILON (podprogramu 2) a celková alokace TA ČR na výzvu je 2 000 000 EUR s maximální výši na projekt 350 000 EUR. 

 

Země zapojené do výzvy:

Belgie (F.R.S.-FNRS, FWO, VLAIO, SPW), Brazílie (FAPESP), Bulharsko (BNSF), Česká republika (TA ČR), Dánsko (IFD), Estonsko (ETAg), Finsko (AKA, BF), Francie (ANR, RNAQ), Chorvatsko (MZO), Island (RANNIS), Izrael (IIA, MOST-IL), Jihoafrická republika (DSI), Kanada (PRIMA), Korejská republika (KIAT), Kypr (RIF), Lotyšsko (VIAA), Litva (LMT), Lucembursko (FNR), Maďarsko (NKFIH), Německo (PtJ/BMBF, SMWK), Norsko (RCN), Polsko (NCBR, NCN), Portugalsko (FCT), Rakousko (FFG), Rumunsko (UEFISCDI), Rusko (FASIE), Slovensko (SAS), Slovinsko (MIZS), Španělsko (AEI, CDTI, EJ-GV, IDEPA), Švédsko (VINNOVA), Švýcarsko (DETEC), Taiwan (MoST-TW), Turecko (TÜBITAK).

 

Termín podání pre-proposals: do 15. června 2021

 

Dokumenty a podklady