Životní prostředí a jeho rekultivace II

28/ 2 2011

Pozvánka na seminář

Pozvánka na seminář Životní prostředí a jeho rekultivace II

Katedra energetických zařízení FS TUL realizuje projekt Partnerství v oblasti energetiky a životního prostředí (reg. č. projektu CZ.1.07/2.4.00/12.0001).

V rámci tohoto projektu je na termín 8. – 11. 3. 2011 naplánován jeho poslední seminář na TUL. Název semináře je Životní prostředí a jeho rekultivace II. Studenti mohou v rámci semináře navštívit společnost GEA LVZ (8. 3. 2011), větrnou elektrárnu v Jindřichovicích pod Smrkem (9. 3. 2011) a také Teplárnu Liberec, a. s. (10. 3. 2011). Dále je možnost poslechnout si odborné přednášky v rámci přednáškových bloků v hotelu Clarion Zlatý Lev (9. 3. 2011 a 10. 3. 2011), kde bude též možnost diskuzí či osobního kontaktu na jednotlivé zástupce firem. Odborné přednášky budou např. na téma nízkoenergetické domy, větrné elektrárny atd.

REGISTRACE

Na seminář je nutné se zaregistrovat na stránkách projektu:

Nejdříve je nutné se přihlásit na samotné stránky a dále pak na odpovídající akci – seminář.

Zváni jsou zejména studenti Katedry energetických zařízení, zúčastnit se však může jakýkoli student TUL, kterého daná témata zajímají.

DOTAZY

Případné dotazy posílejte prosím na e-mail: katerina_horakova@centrum.cz

Za řešitelský tým

Ing. Kateřina Horáková