Veletrhu pracovních příležitostí JobFair AMPER 2014.

19. 3. 2014

Nabídka pro studenty !

1. ročník Veletrhu pracovních příležitostí JobFair AMPER 2014

Veletrh pořádá společnost ALFA FAIRS s.r.o. a je součástí Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení - AMPER 2014.

Veletrh zaměřený na

nabídku pracovních příležitostí,

brigád, stáží a trainee programů

pro absolventy technických středních a vysokých škol.

Veletrh pracovních příležitostí bude probíhat ve dnech

20. - 21. března 2014 na brněnském Výstavišti v hale V.

Co můžou studenti získat svou návštěvou?

• Informace o možnostech spolupráce s renomovanými společnostmi působícími v elektrotechnice, energetice a dalších příbuzných technických oborech v ČR.
  • Nabídku stipendijních a motivačních programů pro absolventy a studenty technických škol.
  • Zjistí požadavky, které firmy kladou na uchazeče o zaměstnání.
  • Tipy a triky pro úspěšné složení výběrového řízení.
  • Osobní kontakt s osobami, které ve významných společnostech odpovídají za nábor nových zaměstnanců.
  • A další zajímavosti a praktické informace pro to správné nastartování úspěšné kariéry.

Na veletrhu JobFair AMPER se představí mimo jiné společnosti Automotive Lighting, Honeywell a Rohde & Schwarz.

www.alfafairs.cz

www.jobfairmsv.cz