Nabídka stipendií v Austrálii

21. 8. 2014

Pro začínající vědce!

Organizace Group of Eight nabízí stipendia pro začínající evropské vědecké pracovníky k výzkumné činnosti na jedné z partnerských univerzit v Austrálii.

Stipendium je určeno pro zájemce z 11 evropských zemí včetně České republiky. Stipendium může dosáhnout výše až 20 000 australských dolarů a je určeno až na 6 měsíců pobytu. Podmínkou mimo jiné je, že zájemce musí být držitelem titulu Ph.D., od jehož získání však neuplynulo více než 5 let, musí být mladší 40 let a minimálně půl roku před podáním žádosti musí být zaměstnán na vysoké škole či ve výzkumné instituci. Předpokladem je, že úspěšný žadatel bude po návratu na svou domovskou instituci dále spolupracovat s australskými partnery v další výzkumné činnosti.

Výzva k podávání návrhů byla otevřena 4. srpna 2014 a bude ukončena 10. října 2014.

Výsledky budou vyhlášeny v prosinci 2014 a stipendia budou udělena nejdříve od února 2015.

Více informací včetně formuláře přihlášky naleznete v přiloženém souboru a na internetových stránkách Group of Eight:

pdf.pnggo8_european_fellows_app_pack_2015.pdf, soubor typu pdf, (444,13 kB)