Kanada

 

  • Nabídka stipendijních programů v Kanadě

Více informací - zde

 

Zažijte Kanadu je program kanadské vlády, který na základě bilaterální dohody s českou vládou nabízí mladým občanům ČR ve věku 18 - 35 let příležitost získat pracovní zkušenost v Kanadě, zdokonalit se ve znalosti cizích jazyků a rozšířit si poznatky o kanadské kultuře a společnosti.

 

Kategorie programu:

 

Pracovní prázdniny : za účelem zlepšení znalosti cizích jazyků a kultury a zároveň povolení vykonávat příležitostné placené praxe. Možnost cestovat po Kanadě a pracovat pro jednoho či více zaměstnavatelů po dobu celkem až 12 měsíců. V rámci ročního pobytu lze také až 6 měsíců studovat.

 

Zahraniční stáž pro absolventy : pro absolventy vyšších odborných a vysokých škol, kteří chtějí získat pracovní zkušenosti ve svém oboru v Kanadě na základě příslibu pracovní smlouvy.

 

Kariérní růst: pro mladé lidi, kteří chtějí získat placené pracovní zkušenosti ve svém oboru na základě příslibu pracovní smlouvy.

 

Stáž v rámci studia: pro studenty vyšších odborných a vysokých škol, kteří chtějí absolvovat odbornou stáž či získat pracovní umístění v Kanadě na základě pracovní smlouvy a jako povinnou součást jejich studia, popř. v rámci pracovně-studijní dohody mezi institucemi.

 

International Experienca Canada (IEC)

 

Další Informace - zde .