Novinky na Facebooku

Ještě stále máte možnost přihlásit se na ERASMUS stáže Máte nejvyšší čas !!

Oznámení pro studenty: Studijní oddělení bude 15. dubna (v pondělí) otevřeno dopoledne pouze od 9:00 do 10:00. Odpolední úřední hodiny platí.

Na webu fakulty naleznete nově přidané pracovní příležitosti pro absolventy a studenty!

Studenti pozor! Přijďte si i Vy dnes či zítra zvolit svého zástupce do Akademického senátu TUL. Kdy? Dnes a zítra (9. a 10. dubna) od 10:00 do 13:00 Kde? Menza Husova Seznam kandidátů zde - https://bit.ly/2IoBI0r

Využijte nabídku exkurze do firmy A. Raymond Jablonec s.r.o., která se bude konat 17. dubna. Dozvíte se spoustu informací o procesu vstřikování plastů a související výroby. Pokud máte zájem, přihlašte se do 10. 4. na mailu lubos.behalek@tul.cz.

Do 15. dubna máte možnost přihlásit se na letní školu Leadership Summer School, která je určena studentům magisterského studijního programu. Bude probíhat 4. - 9. 8. 2019 v Německu. Detailní informace i přihlašovací formulář jsou k dispozici na www.mummert-alumni.de/summerschool/. V případě dotazů můžete kontaktovat p. Terezu Bílkovou, tel.:+420 792 307 952.

Zastavte se zítra, v úterý 2. 4., u stánku ZF group, který bude od 8 do 15 hodin na Studentském náměstí! Kromě pivka a občerstvení bude na stánku připraven fotbálek a také mnoho zajímavých informací o práci v ZF group. Budete si moci vyzkoušet simulace, práci zkušebního technika a i jeden ze zkušebních vozů. Pokud budete mít zájem, pomůžou Vám také upravit životopis a dát doporučení, co dělat nebo nedělat u pohovoru.

V sobotu 6. a v neděli 7. dubna bude na TUL probíhat třetí ročník konference Rise and Shine: Mysli mluv a naslouchej. Nechte se inspirovat k efektivní komunikaci a kritickému myšlení tak, abyste si poradili i v krizových situacích.

Skvělá příležitost pro absolventy! Společnost KAMAX právě otevírá svůj Mezinárodní absolventský tréninkový program. Pokud jste max. 1 rok od ukončení školy, nebo končíte letos v květnu/červnu, pak se tato nabídka týká právě Vás. Program začíná 1. července, trvá 18 měsíců a nabízí celou řadu zaměření. Využijte této jedinečné možnosti - více informací na webu www.kamax.com/cs/kariera/absolventi/ nebo v přiloženém letáku.

Nenechte si ujít skvělé filmy a doprovodný program festivalu Jeden svět ! Festival právě probíhá v Liberci (25. 3. až 31. 3.) v Experimentálním studiu v Lidových sadech a na TUL v učebně G312.