Novinky na Facebooku

Provozní informace: ve větší části kampusu bude v pátek 7. ledna ráno a dopoledne ODSTÁVKA ELEKTŘINY Proud nepůjde v budovách A, B, C, D, E, F a IC, a to od 6:00 do 10:00 hodin. Na tuto dobu je naplánována oprava havárií zasažené trafostanice, z níž jsou tyto budovy napájeny elektrickým proudem. Zároveň se tím ruší první dva bloky výuky ve všech odpojených budovách. V budovách G a L, které zásobuje jiná trafostanice, bude provoz v pátek bez omezení. Čas opravy udaný distributorem elektřiny se může změnit.

Máte zápal pro energetické služby - trendy nové energetiky a zajímají Vás oblasti jako Green Energy, Energetika budov a Průmyslová energetika? Pak neváhejte a přihlaste se na roční ESCO Trainee program od ČEZ. V roce 2022 obsazují 6 pozic. Přihlášení je možné do 31.1.2022.

Přejeme Vám krásné vánoční svátky a šťastný nový rok!

Informace pro studenty: Studijní oddělení FS TUL bude v období vánočních svátků od 20. do 31. prosince 2021 uzavřeno. Děkujeme za pochopení

Tleskáme a držíme palce FS TUL Racing do závodní sezony 2022

Nemůžete přijít na slavnostní představení nové formule studentského týmu FS TUL Racing ? Nevadí, můžete jej sledovat online na Live streamu na jejich Facebooku. Připojte se ve středu 15.12. ve 13:00. Těšíme se na Vás

Máte zájem vycestovat do zahraničí a nevíte jak na to? Zveme Vás na informační setkání k programu ERASMUS+, které proběhne 7. prosince ve 4. patře budovy G, zasedací místnost FP

Nenechte si ujít živý stream Perspektivy v jaderné energetice s Petrem Závodským a Bohdanem Zronkem. Diskutovat budou o budoucnosti českých jaderných elektrárnách ale také o příležitostech a uplatnění v jaderné energetice.

Veletrh pracovních příležitostí T-Fórum 2021 se v prezenční formě z důvodu aktuální epidemické situace bohužel neuskuteční. IAESTE LC Liberec tradičně vydává katalog veletrhu T-Fórum 2021, který je dostupný v digitální podobě na http://katalog.veletrhtforum.cz. Nabídku plánovaných více než čtyřiceti účastníků veletrhu můžete tedy detailně prostudovat v katalogu a v případě zájmu neváhejte využít uvedené kontakty na konkrétní zástupce společností.

Zajímá Vás svět hardwaru? Chcete vyvíjet vlastní produkt? Jak se rychle dostat k prototypu a jek z toho vytvořit sériovou výrobu Ve dvou hodinách můžete zjistit, co vše znamená jít na trh s vlastním HW. Workshop, který bude probíhat v Liberci, je vhodný pro studenty i pedagogy, které zajímá, jak se nápad dostane až k sériové produkci. Kdy: 3. 12. 2021 / 9:45 otevřené dveře, v 10:00 začátek