Novinky na Facebooku

A je to za námi..... V pátek 14. 6. obdrželo diplom a titul inženýr celkem 60 absolventů navazujícího magisterského studia na naší fakultě strojní. Gratulujeme a přejeme hodně osobních a pracovních úspěchů v životě!
Je tu nová sezóna mezinárodní soutěže Formula Student a na ní si tým TUL připravil novou formuli, která se již brzy bude poměřovat s těmi nejlepšími v rámci závodů studentských formulí. Její SLAVNOSTNÍ ODHALENÍ, kde Vám bude představena v celé své kráse, bude dne 28.6. od 9:30 na Technické Univerzitě v Liberci v AULE budovy G. Jste zváni.
Oznámení pro studenty: V pátek 14. 6. 2019 bude z důvodu konání promocí uzavřeno studijní oddělení! Promoce absolventů fakulty strojní se budou konat od 11:00 a 13:00 hodin ve velké aule G.
Pojďte také studovat na strojárnu do Liberce! "Pan Michael Oeljeklaus je hrdý na to, že nyní patří mezi absolventy TUL. Na začátku jeho doktorského studia na fakultě strojní byl nápad, jak předejít závadám pomaloběžných ložisek na linkách lakovny mladoboleslavského závodu. Na konci studia je český a evropský patent, jedna patentová žádost a titul Ph.D."
Upozornění pro studenty: Předběžný zápis pro rok 2019/2020 bude na rozdíl od minulých let začínat až ráno. Pro studenty fakulty strojní to bude dne 2. 6. 2019 od 8:00 hod. do 15:59 hod. - viz www.tul.cz/document/7873
Podívejte se na zajímavý rozhovor s naším studentem panem Jakubem Haluškou, který byl na Erasmu+ ve Švédsku a Finsku . Nepojedete také? :)
Získejte za svou diplomku 20.000 Kč! Právě startuje čtvrtý ročník soutěže Cena Edwards. Jejím cílem je motivovat a odměnit studenty a studentky technických oborů za kvalitní diplomové práce. Na šest diplomových prací tak čeká celkem částka 31 tisíc korun, autor té nejlepší získá 20.000 Kč. Práce přitom mohou být až tři roky staré. Více informací na webu www.cenaedwards.cz
Státní závěrečné zkoušky jsou tady! Na naší fakultě probíhají od 20. do 30. května. (viz www.fs.tul.cz/cz/pro-studenty/statni-zaverecne-zkousky/) Všem Vám, kdo letos končíte, držíme palce a těšíme se na setkání na promocích.
Pokud studujete a chcete rozšířit možnosti svého uplatnění na trhu práce, tříleté studium bakalářského oboru Učitelství odborných předmětů je to co hledáte. Více informací také na webu www.kpp.tul.cz.
Ve čtvrtek 9. května se na TUL tradičně koná rektorský den plný sportu a pohybu ! V tento den je také zrušena výuka Do sportovních hal posilovny je vstup zdarma. Na hodiny je nutné se nahlásit předem na https://ktvtul.chytra-rezervace.cz/ nebo telefonicky: 485 355 122.