overlay

Adaptační kurz (seznamovák) libereckých strojařů

Adaptační kurz je určen pro nově nastupující studenty do prvního ročníku fakulty strojní. Jedná se o pobytový víkend v Jizerských horách, kterým Vám chceme usnadnit nástup na fakultu, zabránit Vašemu předčasnému odchodu ze studií, nabídnout Vám možnost se vzájemně poznat a stmelit kolektiv před začátkem studia na liberecké technice. Během kurzu se seznámíte s každodenním děním na fakultě a starší spolužáci a absolventi Vám předají zkušenosti a rady, které využijete v průběhu Vašeho studia. Seznámení ale není jedinou náplní kurzu, v plánu jsou také sportovní aktivity, které zvolíme dle aktuálního počasí: lehká turistika, lanový park, kitting a/nebo vodní překážková dráha. Prostor bude také pro setkání s vedením fakulty, volnou zábavu a odpočinek. Zkušenosti nám ukazují, že 80 % účastníků kurzu úspěšně postupuje do druhého semestru studia.

Termín: od 30. 8. do 1. 9. 2024

Místo: Janov nad Nisou, Penzion Artur

Místo odjezdu: budova IC TUL (rektorát), Studentská 1402/2, Liberec | pátek 30. srpna v 16:00

Cena: 2.890 Kč

V ceně je ubytování, plná penze, sportovní aktivity a odjezd autobusem z Liberce a zpět. V případě úspěšného absolvování prvního semestru Vám zpětně uhradíme 1.000 Kč z kurzovného formou mimořádného stipendia. 

Platbu proveďte bankovním převodem na číslo bank. účtu: 5034907359/0800 (variabilní symbol: 230) a to nejpozději do 28. srpna 2024. Do poznámek uveďte Vaše jméno a příjmení.

 

Na co nezapomenout?

Na co nezapomenout?

  • přihlásit se včas, kapacita je omezena (online přihláška níže)
  • zaplatit kurzovné, nejpozději do 28. srpna 2024, v případě, že se nebudeš moc zúčastnit, platbu ti vrátíme zpět
  • zabalit si vhodné oblečení a obuv do nepříznivého počasí
  • pevnou obuv pro lehkou turistiku
  • blok a psací potřeby
  • soutěžní náladu, budeme hrát o fakultní propagy
Přihláška online

Vedoucí kurzu: Helena Lánská; E-mail: info@helenalanska.cz;

Pokud máte dotaz, neváhejte a napište nám!

 

Přihlašte se do naší skupiny na Facebooku, umožní nám to rychlou komunikaci a uvidíte zde veškeré aktuální informace a foto z předešlých kurzů.

 

Upozornění: obdobný kurz "Seznamovák TUL Mácháč" není veden ani podporován fakultou! Cílem našeho seznamováku je propojit studenty fakulty strojní, kteří společně nastupují do prvního ročníku.

Fotogalerie

Připojte se na Instagramu

img img img img img img