overlay
Home Internacionalizace Podpora v zahraničí

Podpora v zahraničí

Pro mimořádné události, které mohou potkat studenty v zahraničí, máme na TUL připravenou aplikaci TULtrip, tištěného průvodce do peněženky a rovněž metodiku při mimořádných a krizových situacích vzniklých v rámci studentských mobilit.

 

Aplikace TULtrip

Aplikace, která studenty po vyplnění profilu navede jak postupovat při ztrátě dokladů, když se stane nehoda, dojde k onemocnění či jiné krizové situaci. Přihlášení do aplikace je možné jak z mobilních zařízení, tak z počítače.

Více o aplikaci.

Tištěný průvodce do peněženky

Tištěný průvodce navede studenty jak postupovat při ztrátě dokladů, když se stane nehoda, dojde k onemocnění či jiné krizové situaci. Studenti jej obdrží před výjezdem při podpisu Účastnické smlouvy.

Tištěný průvodce.

Metodika

Vzhledem k narůstajícímu počtu mimořádných a krizových situací spojených s pobyty studentů TUL v zahraničí je k dispozici metodika na podporu studentů při mimořádných a krizových situacích za účelem minimalizace jejich dopadů na studenty.

Metodika TUL - Podpora TUL při mimořádných a krizových situacích vzniklých v rámci studentských mobilit.

Připojte se na Facebooku

Dnes nás v laboratořích navštívilo téměř... V sobotu 26. listopadu se koná celouniverzitní... V pátek 25. 11. 2022 vyvrcholí finálové kolo... Výběrové řízení na studentské pobyty, pracovní... Chcete se stát součástí týmu, který vyvíjí,... Svůj volný den se  u nás rozhodli  strávit...